Kraków Os. Dywizjonu 303/62c (wejście przez Skymedic Fizjoterapia)


Małgorzata Luzar Ogar

O mnie


Nazywam się Małgorzata Luzar-Ogar, jestem doświadczoną fizjoterapeutką, a także masażystką z wieloletnim stażem. Swoje kwalifikacje zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a także w policealnej szkole masażu. Pracę z pacjentami rozpoczęłam już w trakcie studiów, gdzie swoje doświadczenie zdobyłam dzięki wielu praktykom odbytym zarówno w szpitalach na różnych oddziałach jak i w prywatnych gabinetach fizjoterapeutycznych oraz salonach odnowy biologicznej i SPA. Kończąc studia w dalszym ciągu się rozwijałam poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Przez lata praktyki oraz współpracy z wspaniałymi i doświadczonymi ludźmi zdobywałam coraz to nowsze cenne doświadczenie, wiedzę i umiejętności w zakresie fizjoterapii, masażu, odnowy biologicznej, pracy ze sportowcami a także masażu biurowego (work-site).

Usprawnianie pacjentów to dla mnie nie tylko praca, ale także pasja. To coś w co wkładam całe swoje serce, zaangażowanie i czas. Jako fizjoterapeutka patrzę na ciało pacjenta jak wypadkową Anatomii, Kinematyki oraz Psychologii, gdyż każdy z tych elementów ściśle ze sobą koreluje i jest nierozerwalny względem pozostałych. Wsłuchując się w potrzeby każdego pacjenta, realizuje ich marzenia o lepszym życiu bez bólu. Dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu do każdej z osób jestem w stanie precyzyjnie zaplanować rodzaj przeprowadzanej sesji terapeutycznej.

Każda pierwsza wizyta rozpoczyna się obszernym, szczegółowym wywiadem, który pomoże mi w określeniu przyczyny problemów i dopasowaniu odpowiednich metod leczenia, które łączę ze sobą, aby uzyskać stan równowagi zdrowotnej pacjenta. Z każdą wizytą dopinguje i motywuje swoich pacjentów, gdyż wspólna współpraca przyniesie oczekiwany efekt jakim jest lepsze zdrowie. W trakcie całego procesu rehabilitacji obserwuje, notuję i analizuję postępy dostosowując tym samym terapię oraz dalszy plan leczenia.

Dobre zdrowie i szczęście pacjenta to mój sukces!

Jeśli chcesz się czuć i żyć lepiej, a coś Ci dolega i przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu, przyjdź! Pomogę Ci!